PRODUKCJA NARZĘDZI

Zakład Produkcyjny – Mielec dołączył do EC Grupy w maju 2012r. Znajduje się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej ”EURO – PARK” Mielec i wywodzi się z zakładów WSK ”PZL-Mielec”. Obecnie jest częścią firmy EC Engineering.

Zakład z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w konstruowaniu i produkcji przyrządów dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu, w szczególności na potrzeby przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego oraz kolejowego.

Produkcja lotnicza obejmuje przede wszystkim oprzyrządowanie produkcyjne: sprawdziany kontrolne tolerancji kształtu i położenia, przyrządy do procesów specjalnych oraz przyrządy do obróbki plastycznej. EC Engineering dostarcza również oprzyrządowanie do montażu struktur śmigłowców oraz samolotów.

Produkcja na rynek kolejowy obejmuje oprzyrządowanie specjalne, m.in. przyrządy montażowe, spawalnicze, kontrolne. Zakres prac zawiera zaprojektowanie, wykonanie, montaż i uruchomienie u Klienta. Wykonujemy spawanie podzespołów pojazdów szynowych wymagających certyfikacji CL1 oraz ich obróbkę wielogabarytową.