Zaprojektuj z nami
przyszłość ekologicznego transportu

W EC Engineering chcemy być częścią zmian, które prowadzą ku zielonej, zaawansowanej technologicznie przyszłości.

Projektowanie szybkich pociągów, największe zamówienia tramwajowe, komputerowe symulacje zjawisk fizycznych – to już się u nas dzieje. Wierzymy, że z razem stworzymy projekty, które przyczynią się do bardziej zrównoważonego i ekologicznego transportu.

Chcesz rozwijać swoje kompetencje razem z nami? Jesteśmy grupą młodych, kreatywnych i ambitnych osób, które tworzą profesjonalne i jednocześnie przyjazne miejsce do pracy i rozwoju zawodowego.

Sprawdź kogo szukamy!

Na co zwracamy uwagę?

Kluczowa jest dla nas Twoja motywacja do pracy oraz kompetencje i umiejętności, a także znajomość języków obcych. W przypadku stanowisk wymagających konkretnej wiedzy liczy się dla nas doświadczenie zawodowe oraz potencjał do rozwoju. Kierujemy się zasadą, że kulturę organizacyjną tworzą ludzie.

W związku z tym istotne jest dla nas, aby była ona budowana przez osoby, które kierują się wartościami naszej Firmy.

INNOWACYJNOŚĆ

EKOLOGIA

JAKOŚĆ

Jak wygląda proces Rekrutacji?

W zależności od bieżącego zapotrzebowania prowadzimy procesy rekrutacyjne przez cały rok. Charakter poszczególnych etapów rekrutacji jest zależny od rodzaju stanowiska, o które ubiega się kandydat.

Aplikuj na wybraną ofertę, a my przeanalizujemy Twoją aplikację i  skontaktujemy się z Tobą.

Podczas spotkania chcemy poznać Cię bliżej i porozmawiać o naszych wspólnych oczekiwaniach. Na spotkaniu dowiesz się więcej o stanowisku na jakie aplikujesz. Poprosimy Cię również o wypełnienie testu wiedzy. Jeśli ten etap zakończy się pozytywnie, skontaktujemy się z Tobą.

W trzecim kroku, będziesz mieć okazję poznać kierownika projektu i dowiedzieć się więcej o stanowisku na jakie aplikujesz oraz o samym projekcie.  

Jeśli wszystkie etapy zakończą się pozytywnie, skontaktujemy się Tobą i przedstawimy ofertę współpracy.
W kolejnych dniach zaprosimy Cię na podpisanie umowy.
Witaj w EC Engineering!
 

Niezależnie od wyniku rekrutacji przyjdziemy do Ciebie z informacją zwrotną telefoniczną lub mailową.

W zamian za Twoje zaangażowanie, chęć nauki, gotowość do podejmowania wyzwań i otwartość, oferujemy:

umowa o pracę
lub zlecenie (studenci)

profesjonalne
szkolenia i kursy

możliwość pracy
zdalnej

elastyczny czas
pracy

dofinansowanie
dojazdów rowerem

inicjatywy charytatywne

brak dress code’u

kawa / herbata

paczki świąteczne

karta multisport

drużyna sportowa

imprezy integracyjne

Opinie pracowników

Swoją przygodę w ECE rozpocząłem podczas ostatniego roku studiów magisterskich jako stażysta w Dziale Elektryki i Automatyki. Na wstępie mogłem liczyć na ciepłe przyjęcie oraz krótki, lecz intensywny etap wdrożenia. Od tamtej pory miałem okazję uczestniczyć w kilku międzynarodowych projektach, które pozwoliły mi na poszerzenie wiedzy w wielu obszarach. W dziale Elektrycznym stawiamy na pracę w grupie. Dzięki takiej stałej kooperacji, staramy się wypracowywać najlepsze rozwiązania,  a odnalezienie najprostszej drogi staje się łatwiejsze. Oczywiście zawsze jest również odrobina czasu na luźne rozmowy oraz wspólne wyjścia po pracy.

Michał, Specjalista

Mam na imię Łukasz, pracuję w dziale CAD1. Mój zespół zajmuje się integracją systemów i urządzeń w pojeździe. Trafiłem tu z branży motoryzacyjnej, w EC zainteresowały mnie duże, ambitne projekty i możliwość rozwoju. Atmosfera w zespole jest świetna, zawsze mogę liczyć na pomoc kolegów i kompleksowe wprowadzenie do projektu.

Łukasz, Dział CAD1

Cześć! Tu Wojtek, pracuję jako Specjalista ds. zakupów indirect w Dziale Zakupów. Dodatkowo zajmuję się też firmową flotą samochodową. Do EC Engineering trafiłem jako świeżo upieczony absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, wszyscy są do siebie pozytywnie nastawieni, dzięki czemu, dużo łatwiej jest stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Nasz Dział Zakupów odpowiedzialny jest za prawidłowe funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.

Wojtek, Specjalista ds. zakupów

Informacje o EC docierały do mnie już od pierwszych miesięcy na AGH, a samą ofertę znalazłem bezpośrednio na stronie. Pracuję w dziale CAD1, zajmujemy się projektowaniem pojazdów szynowych. Atmosfera jest bardzo przyjazna, wszyscy sobie pomagają. Jestem stażystą, ale mam nadzieję, że jak tylko uzyskam tytuł magistra zostanę “Młodszym Konstruktorem”.

Dominik, Stażysta

W EC pracuję w dziale IT od lipca 2021 roku. W naszym zespole panuje przyjazna i miła atmosfera. Jako student Informatyki mogę powiedzieć, że praca tutaj pozwoliła mi dobrze się rozwinąć w zakresie administracji sieciami komputerowymi, a także rozszerzyć wiedzę z zakresu naprawy urządzeń komputerowych.

Krzysztof, Dział IT

W EC pracuje od 12 lat, aktualnie na stanowisku lidera zespołu w dziale oprzyrządowania. W naszym dziale rozwiązujemy nietypowe problemy naszych klientów, gdzie liczy się pomysł i kreatywność. Mamy zgrany zespół i przyjazną atmosferę. Możemy rozwijać się w rożnych dziedzinach techniki od mechaniki po robotykę, a doświadczenie, które zbieramy, pozwala nam sprostać kolejnym wyzwaniom stawianym przez nowoczesny przemysł.

Łukasz, Lider zespołu w dziale oprzyrządowania