Szkolenia

Szkolenia są najlepszą drogą do podwyższania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy z zakresu obsługi oprogramowania MES.

Nasi instruktorzy nie tylko prowadzą treningi teoretyczne i praktyczne, ale także konsultują na prowadzonych zajęciach aktualne problemy klientów. Posiadamy kilka opcji szkoleń.

MSC Software | Szkolenia Tradycyjne i Online

Organizujemy szkolenia z programów tj, Patran/Nastran, Marc, Adams, Apex oraz wielu innych. Pełna lista szkoleń i tematów dostępna jest pod linkiem poniżej. Szkolenia realizujemy w siedzibie naszej firmy oraz w siedzibie klienta.

Pełna lista szkoleń

MSC Software | Internetowa platforma szkoleniowa

Jeśli nie masz czasu na dalekie podróże, potrzebujesz odpowiedzi na wybrane tematy, Twoja pamięć zawodzi po pewnym czasie to dobrym rozwiązaniem będzie MSC Learning Center.

W ramach MSC Learning Center otrzymujesz roczny dostęp do platformy szkoleniowej MSC Software gdzie znajdziesz niemal wszystkie szkolenia do produktów oferowanych przez MSC Software oraz odbędziesz certyfikowany egzamin online z kolejnych modułów.

LS-Dyna | Szkolenia Tradycyjne i Online

Organizujemy szkolenia z programów LS-Dyna oraz Dynaform. Pełna lista szkoleń i tematów dostępna jest pod linkiem poniżej.

Szkolenia mogą być realizowane w siedzibie naszej firmy oraz w siedzibie klienta.

Fakt współpracy z firmą Dynamore pozwala nam oferować większą szkoleń z LS-Dyny które oferuje firma Dynamore, z tą różnicą że mogą się one odbyć w języku polskim.

Pełna lista szkoleń LS-Dyna

Nie znalazłeś interesującego Cię tematu?

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię tematu szkolenia lub chciałbyś połączyć zakresy różnych szkoleń skontaktuj się z nami a przygotujemy szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji

Karolina Wagner

Software Business Support