Adams Car


Środowisko do symulacji dynamicznych pojazdów samochodowych

Adams Car - Dynamika Pojazdu


Pakiet Adams Car pozwala zbudować i testować wirtualny prototyp pojazdu i jego podsystemów, zdefiniować różne scenariusze drogowe i badać parametry dynamiczne całego pojazdu jak i jego podsystemów.

W praktyce możemy sprawnie stworzyć wirtualnego bliźniaka pojazdu, wprowadzić np. różne modele amortyzatorów z odpowiednimi parametrami tłumienia, następnie dodać różne scenariusze jazdy jak np. jazda z dużą prędkością po ostrym łuku, wyboistej drogi z awaryjnym hamowaniem oraz sprawdzić czy pojazd nie utraci stateczności.


adams-car

Adams Driveline


Ten pakiet dostarcza specjalistyczne narzędzia do modelowania komponentów całego układu przeniesienia napędu wraz z elementami zawieszenia (układy amortyzujące, układ sterowania, hamowania oraz cała karoseria samochodu).


adams-driveline

Adams Car Real Time OS


Adams Car Real Time OS pozwala na badanie właściwości dynamicznych pojazdu oraz jego podsystemów w oparciu o dane wejściowe z kontrolera (np stanowisko z kierownicą i skrzynią biegów ) tzw. Hardware in the Loop lub dane wejściowe z zewnętrznego programu w postaci różnych scenariuszy - tzw. Software in the Loop.

Adam Car Real Time OS na bieżąco oblicza, wyświetla i zapisuje parametry dynamiczne elementów systemu. 


photo

Cosin Tools


Narzędzia od Cosin pozwalają na poszerzenie analizy typu kontakt opona-podłoże, analizę deformacji felgi czy też  przypisanie podłożu cech podłoża grząskiego. MSC współpracuje z firmą Cosin bardzo blisko i wspólnie rozwija toolkity 


cosin-adams-ftire
Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji
Karol Wesołowski

Karol Wesołowski

Software Business Development Manager

+48 694 781 281
kwesolowski@ec-e.pl