Ec Engineering » STAŻE I PRAKTYKI

Stażysta - Dział IT

Kraków

Zakres obowiązków:

  • obsługa zgłoszeń (wewnętrzny system wsparcia, email, zgłoszenia zdalne)
  • diagnozowanie zgłoszonych incydentów
  • monitorowanie systemu zgłoszeń
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji do aplikacji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub studenci ostatnich lat (preferowany kierunek IT i pokrewne)
  • dobra znajomość środowiska Windows
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość budowy i działania sieci przewodowych i radiowych
  • umiejętność serwisowania sprzętu komputerowego (diagnostyka, naprawa, konfiguracja)
  • umiejętność logicznej analizy problemów
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów
  • wysoka kultura osobista

CV prosimy przesyłać na adres email: rdzierwa@ec-e.pl podając w tytule wiadomości stanowisko.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.