Ec Engineering » OFERTY PRACY MIELEC
Magazynier
Praca Mielec
Obowiązki:
  • przyjmowanie na magazyn i rozchód materiałów produkcyjnych oraz towarów handlowych
  • kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych dostaw
  • rejestracja ruchów magazynowych w systemie
  • tworzenie zamówień
  • kontakt z dostawcami
  • organizowanie wysyłek do klientów
  • wystawianie dokumentów transportowych
  • weryfikacja, opisywanie i potwierdzanie faktur
  • archiwizowanie niezbędnych dokumentów
  • dbałość o ład i porządek na miejscu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • skrupulatność
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju

CV prosimy kierować na adres emil: jszczur@ec-e.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.